Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
ema

pomoc

Recommended Posts

Evo da vas sve prvo pozdravim.....

Slucajno sam naletjela na ovu stranicu i u petak mi se posrecilo sa vasim tipovima i jos sam dodala svoja tri :b025[1]: .

Ja se bas ne razumijem u sve te ekipe itd. ali posto mi se muz kladi i kod kuce mi stalno prebacuje tv na teletekst onda i ja uplatim listic da se ne bi nervirala zbog tv-a.

Uglavnom hocu da vam kazem da ste odlicni sa prijedlozima i tipovima...ali zasto dajete tipove uvijek kasno?????

Ili se bas ne kuzim kako ovdje sve ide...

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da vas sve prvo pozdravim.....

Slucajno sam naletjela na ovu stranicu i u petak mi se posrecilo sa vasim tipovima i jos sam dodala svoja tri :b025[1]: .

Ja se bas ne razumijem u sve te ekipe itd. ali posto mi se muz kladi i kod kuce mi stalno prebacuje tv na teletekst onda  i ja uplatim listic da se ne bi nervirala zbog tv-a.

Uglavnom hocu da vam kazem da ste odlicni sa prijedlozima i tipovima...ali zasto dajete tipove uvijek kasno?????

Ili se bas ne kuzim kako ovdje sve ide...

Pozdrav svima!

55150[/snapback]

 

pa zavisi sta podrazumjevas pod "kasno"... :a050[1]:

Tipovi se stavljaju taj dan kad se utakmica i igra iz razloga jer tada se moze naci najvise informacija o sastavima klubova i izostancima u ekipi. Dakle namanje sat vremena prije pocetka utakmice, a nekad i dan ranije :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod kasno mislim, da neke utakmicu pocinju ranije a neke kasnije..tako da se ne mogu povezati svi tipovi zajedno....na jednom listicu....

To sam mislila.....Hasse:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×