Jump to content

Photo

Komentari,pitanja...

• Please log in to reply
430 replies to this topic

#1 Acer

Acer

Administrator

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9,928 posts

Posted 26 May 2008 - 10:55 PM

sva pitanja,prijedloge ostavite u ovom topicu :normala

#2 mirsad

mirsad

Professional member

• Tipster
  • PipPipPipPipPip
  • 816 posts

Posted 27 May 2008 - 08:10 AM

Samo da vas pohvalim, definitivno ste najbolji!

#3 carobni

carobni

Expert member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,010 posts

Posted 27 May 2008 - 03:29 PM

tristo prstiju gore :belj
Click here to get your free mobile phone or apple ipod

#4 dykwiam

dykwiam

DrScMdDiplIngProfesor Baltazar

• Sup-Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 44,066 posts
  • Interests:...ti mifala kompresor...

Posted 06 June 2008 - 07:20 PM

Jeli vrijedi i za ovo takmičenje pravilo o minimalno jednoj uplati? :belj :neznam

...I do not suffer from insanity...I enjoy every minute of it...02X....to je moj fix...you dont need eyes...to see...you need vision... Yippity-ki-yay motherfucker ...I'm unlogic to myself... spermatozoidno obdaren... car caruje....a Dundo Maroje...pretpostavka je majka svih zayeba...solo contra tutti...Rule No.3 - ILI NA NAŠE ILI NO-BET!!!...Rule No.5 - NE VJERUJ SVAKOJ BUDALI!!!...Rule No.12 - SINGL JE ZAKON!!!...volim tikete...govno ostaje govno i pod kilom parfema... eppur si muove...ZIKA JE ZAKON!!! Welcome to my dysfunctional reality...što volim dan kad je bezbrižan...što volim dan...NEMA PARA KONTRA RAFE!!!! Gjurine kućne čarolije...S.G.D.Š...moja DNA ne zna zbrojit 2 i 2...Santanico Pandemonium...I used the wrong method with the wrong technique...mijenjam taktiku...za neku pametniju...jedan i jedinstven i samim time Bog...dont underestimate the power of denial...doh dohova na kubik četvorni + kvadrat škartoca...ja sam samo podanik u službi njenog Visočanstva...GOD IS A DJ!!! Riječke pyčke! Volim crno i crveno, volim smeđe i zeleno...Terra Fluminis...volim grad koji teče...uzmi ubi, pa se pištolj! 42...pametan nauči više iz glupog pitanja, nego glupan iz pametnog odgovora...želim stroj za tiskanje novca...model...automatik...Umro je Einstein...umro je Tesla...a ni meni nije nešto naročito dobro...4, 14, 34, 54...ništa mi neće ovi dan vapšuvarit...I LOVE *ENIS!!! I'm just a robot of my pussy-ass weakness...Bog čuva budale, a nas je volio posebno...maybe I'm not getting smarter...maybe everyone else is getting dumber...this is not here...eat, sleep, fuck...repeat...fjaka....psihofizičko stanje, prilikom težnje ni za čime...Rafa almighty...

#5 Zike Dinamitash

Zike Dinamitash

Prvi saf

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 28,287 posts

Posted 06 June 2008 - 08:09 PM

Jeli vrijedi i za ovo takmičenje pravilo o minimalno jednoj uplati? :psiho :neznam

naravno da vrijedi... :belj obavezno uplati .. :belj :psiho

cim nije naglaseno znaci da ne vrijedi.. :psiho :psiho

Crna lista:Sve sto ima veze sa Turcima,GLORY,GLORY BIJEDA,mrtvi BAYERN MUNCHEN na celu sa bijednim trenerom,Guardiolom!!!

Legendine prognoze : http://pokit.org/get...e59f5ea814d.jpg

Rezultati prognoza :  http://pokit.org/get...904c9c33745.jpg

#6 dykwiam

dykwiam

• Sup-Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 44,066 posts

Posted 06 June 2008 - 08:27 PM

naravno da vrijedi... :belj obavezno uplati .. :neznam :psiho

cim nije naglaseno znaci da ne vrijedi.. :psiho :psiho

S tobom ne komuniciram... :psiho

...I do not suffer from insanity...I enjoy every minute of it...02X....to je moj fix...you dont need eyes...to see...you need vision... Yippity-ki-yay motherfucker ...I'm unlogic to myself... spermatozoidno obdaren... car caruje....a Dundo Maroje...pretpostavka je majka svih zayeba...solo contra tutti...Rule No.3 - ILI NA NAŠE ILI NO-BET!!!...Rule No.5 - NE VJERUJ SVAKOJ BUDALI!!!...Rule No.12 - SINGL JE ZAKON!!!...volim tikete...govno ostaje govno i pod kilom parfema... eppur si muove...ZIKA JE ZAKON!!! Welcome to my dysfunctional reality...što volim dan kad je bezbrižan...što volim dan...NEMA PARA KONTRA RAFE!!!! Gjurine kućne čarolije...S.G.D.Š...moja DNA ne zna zbrojit 2 i 2...Santanico Pandemonium...I used the wrong method with the wrong technique...mijenjam taktiku...za neku pametniju...jedan i jedinstven i samim time Bog...dont underestimate the power of denial...doh dohova na kubik četvorni + kvadrat škartoca...ja sam samo podanik u službi njenog Visočanstva...GOD IS A DJ!!! Riječke pyčke! Volim crno i crveno, volim smeđe i zeleno...Terra Fluminis...volim grad koji teče...uzmi ubi, pa se pištolj! 42...pametan nauči više iz glupog pitanja, nego glupan iz pametnog odgovora...želim stroj za tiskanje novca...model...automatik...Umro je Einstein...umro je Tesla...a ni meni nije nešto naročito dobro...4, 14, 34, 54...ništa mi neće ovi dan vapšuvarit...I LOVE *ENIS!!! I'm just a robot of my pussy-ass weakness...Bog čuva budale, a nas je volio posebno...maybe I'm not getting smarter...maybe everyone else is getting dumber...this is not here...eat, sleep, fuck...repeat...fjaka....psihofizičko stanje, prilikom težnje ni za čime...Rafa almighty...

#7 Zike Dinamitash

Zike Dinamitash

Prvi saf

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 28,287 posts

Posted 06 June 2008 - 08:31 PM

S tobom ne komuniciram... :belj

:psiho :belj odsad cu biti njezniji prema tebi... :psiho :psiho nisi ti meni svako.. :neznam

aj promis.. :psiho

Crna lista:Sve sto ima veze sa Turcima,GLORY,GLORY BIJEDA,mrtvi BAYERN MUNCHEN na celu sa bijednim trenerom,Guardiolom!!!

Legendine prognoze : http://pokit.org/get...e59f5ea814d.jpg

Rezultati prognoza :  http://pokit.org/get...904c9c33745.jpg

#8 mirsad

mirsad

Professional member

• Tipster
  • PipPipPipPipPip
  • 816 posts

Posted 09 June 2008 - 09:02 AM

Molim admina da mi ispravi gresku za 08.06.08, naime ja sam pogodio dva puta tacan ishod a ne jednom kao sto ste zabiljezili. Unaprijed zahvalan.

#9 Genijalac

Genijalac

Super Moderator

• Sup-Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,219 posts

Posted 09 June 2008 - 01:46 PM

To je napravljeno nakon prve utakmice jer je meni jednostavnije tako... pogledajte kad je editirano pa cete vidjet kad je napravljeno!

#10 nebojsa

nebojsa

Good member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Posted 09 June 2008 - 10:45 PM

Pogodio sam ishod utakmice Rumunija - Francuska a mene nema tamo u onom spisku

#11 dykwiam

dykwiam

• Sup-Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 44,066 posts

Posted 10 June 2008 - 09:30 AM

Pogodio sam ishod utakmice Rumunija - Francuska a mene nema tamo u onom spisku

Jesi li izvrio prijavu? :belj

#12 nebojsa

nebojsa

Good member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Posted 10 June 2008 - 10:50 AM

Jesam, trenutno sam na petom mestu ali nije me primetio za utakmicu Rumunija-Francuska

#13 lerMa

lerMa

Super Moderator

• Sup-Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24,817 posts

Posted 10 June 2008 - 11:43 AM

Jesam, trenutno sam na petom mestu ali nije me primetio za utakmicu Rumunija-Francuska

nije jos uradjen update za jucerasnje utakmice..strpi se malo :belj

#14 nebojsa

nebojsa

Good member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Posted 10 June 2008 - 03:23 PM

Nemoj da me pravite ludim, znam da update nije uradjen, ali je Genijalac stavio ko je sta pogodio Rumunija - Francuska, ja sam pogodio ishod utakmice a mene nema
Pogledaj malo bolje maleru

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users