Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Evo sad je napravljeno... valjda je sad sve u redu, ako netko primijeti nesto krivo nek posalje meni PM...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoj da me pravite ludim, znam da update nije uradjen, ali je Genijalac stavio ko je sta pogodio Rumunija - Francuska, ja sam pogodio ishod utakmice a mene nema

Pogledaj malo bolje maleru

 

Ne se jaditi kolega fff Ako je i do

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoj da me pravite ludim, znam da update nije uradjen, ali je Genijalac stavio ko je sta pogodio Rumunija - Francuska, ja sam pogodio ishod utakmice a mene nema

Pogledaj malo bolje maleru

sta se palis?? :grrr desila se greska,sad ispravljena i eto..nisam gledo ono dole sta pise nego samo tabelu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne jadam se ja niti se palim, svakom se desavaj greske i da se ispraviti, ja sam samo rekao da sam uocio gresku i gledam sve, ne samo tabelu

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogresno ste upisali u tabeli. pored mene stoji da imam pogodjen jedan rezultat i 3 tipa, a ja imam pogodjena samo 4 tipa..znaci umjesto 11 bodova trebam imat 8..

Share this post


Link to post
Share on other sites
pogresno ste upisali u tabeli. pored mene stoji da imam pogodjen jedan rezultat i 3 tipa, a ja imam pogodjena samo 4 tipa..znaci umjesto 11 bodova trebam imat 8..

jel to pokusavas uzet nagradu za fair play : pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, posteno od tebe.. Neznam zbilja sta mi je.. ispravit cu u iducem updateu tablice...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel to pokusavas uzet nagradu za fair play : pozdrav

jel ima kakva te vrste?? ako ima,evo dobrovoljno se prijavljuem : pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, posteno od tebe.. Neznam zbilja sta mi je.. ispravit cu u iducem updateu tablice...

 

Priznaj...primio si mito... : pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
jebemti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 3 minuta pre kraja sam imao 7 bodova za utakmicu Turska - Česka, a sad nemam ni jedan, jebem ti golmana Čeha

uh al sam popizdeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do 3 minuta pre kraja sam imao 7 bodova za utakmicu Turska - Česka, a sad nemam ni jedan, jebem ti golmana Čeha

uh al sam popizdeo

danas ste samo čarobni i ti osvojili bodovi, mi ostali pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×