Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Guest Lonsdale

Upoznavanja

Recommended Posts

Guest Lonsdale

Evo da se i ja predstavim. e055%5B1%5D.gif:
Hobi mi je inace kladjenje(a dobro dodje i kad se nesto zaradi happy.png )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :e055[1]::

 

zoven se Luka imam 23 god iinace sam iz Kastela pokraj Splita.

Hobi: kladionica i zene bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sogor

Zovem se Božidar, nick mi je na svim mogućim mjestima uvijek samo jedan: sogor

navršio sam 50. godina (pravi mladić), živim u malom mjestu u Hrvatskoj na predivnoj rijeci, u mirovini sam pa mogu sada reči da mi je zanimanje kladioničer. Hobi mi ispunjavanja ljetnje mjesece - jedrenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živim u ZG-u, čini mi se da sam najmlađi ovdje, imam 18 god., kladim se od malih nogu, već jedno 5 godina :e055[1]:::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja predstavim. Zovem se Hariz Karamovic, zivim i radim u Tuzli. Imam 40 godina, zenu i dva sina. Hobi mi je sljivovica i mezetluk. Kladjenje je moj drugi hobi ali ne za neku veliku lovu, tek toliko da se prati teletext uz rakijicu i mezence i malo da se surfa! cuga1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Valter

Ervin , ozenjen (mlad se "objesio") radim u PiO Tuzla doduse vise radnog vremena provedem sprat ispod kod prijatelja Harija u zdravstvu za sad dok mi ne zabrane.

 

Hobi: zahebancija sa mobitelima i racunarima, namještanje utakmica u nizim ligama u BiH (za sad nadam se uskoro i u višim) pošto sam fudbalski/nogometni sudac i naravno KLADJENJE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ervin , ozenjen (mlad se "objesio") radim u PiO Tuzla doduse vise radnog vremena provedem sprat ispod kod prijatelja Harija u zdravstvu za sad dok mi ne zabrane.

 

Hobi: zahebancija sa mobitelima i racunarima, namještanje utakmica u nizim ligama u BiH (za sad nadam se uskoro i u višim) pošto sam fudbalski/nogometni sudac i naravno KLADJENJE!

1898[/snapback]

Pre rano si se zakačio hahah: , ja dok ana ne bude moja ne ženim se hahah: :e055[1]::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustafa,19 godina. za prijatelje rain.srednja medicinska skola(josh nazalost).hobi je komputer i kladjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem se Željko, dolazim iz Vukovara imam jos malo pa 18 god (za mjesec i pol)

najjaca podrucja su mi NHL i neke od europskih hokej i nogometnih liga. :e055[1]::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Snježana, živim u Hrvatskoj. Imam muža, dva sina i mačka. Iako sam u manjini volim se kladiti i pecati. Moji muški mrze klađenje :c020[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zovem se Tomislav i sam iz Makedonije...

Imam 16 godina, ali to nije vazno! Godine su samo jedna cifra :e055[1]:

Hobi: Cure, kladenje, bilijar.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ljudi pitaju KO JE TA LEGENDA pa reko da se i ja predstavim!

 

Zovem se Hadis i rodjeni sam BISCANIN koji je prije 2 godine dosao u Austriju (Linz) na studij!Imam 24 godine i trenutno nisam ozenjen iako se o toj zenidbi u zadnje vrijeme pravo suska!

 

Hobi mi je NOGOMET I SVE STO JE VEZAN UZ NOGOMET!

 

Drugi mi je hobi kladjenje al moram vam odmah reci da je moj najveci dobitak bio 450 maraka i to podavno!

 

Imam taj SINDROM "JEDNA POGRESNA UTAKMICA!" pa zato i imam cijelu kolekciju takvih listica na kojima je verovali ili ne JEDAN NOVI GOLF 5 (naravno GTI)!!!

 

Et drago mi je da ovdje ima i "starijih" kladionicara od kojih sigurno mozemo puno toga nauciti!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest m_zika

Ja sam iz Splita - najlipšeg grada na svitu :a020[9]: , prijatelji me zovu Žika, iman 18 god. Bavim se sportom, pratim sport i volim sport. Studiram na jednom Splitskom fakultetu, nadam se ozbiljno. Hobi mi je kladionica, kladim se ima godinu dana mrvicu ozbiljnije, do tada amaterski.

 

Navijam naravno za najtrofejniji, najbolji klub, aktualnog prvaka države - HAJDUK :b020[2]: ooooo: . Redovito sam na utakmicama, još pratim i vaterpolo.

 

Osim kladionice hobiji su mi cure, izlasci i sve ono što vole mladi. :b025[1]:

 

:e055[1]::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×